Kampeernieuws
Tweedehands
NieuwVerhuurEvenementen
zaterdag 11-feb - vrijdag 24-feb - zondag 26-feb |
Bürstner Averso Plus: met hefbed
Bürstner heeft de Averso namelijk een stukje hoger gemaakt (hoogte 275 cm) zodat er onder het hefbed nog voldoende hoogte beschikbaar is. Om de luchtweerstand niet te veel te doen toenemen laat Bürstner de voorzijde van het de caravan langzaam schuin oplopen.
Het hefbed zit, als het niet wordt gebruikt, vlak onder het plafond boven de zitgroep. Als men wil gaan slapen kan men het eenvoudig vanaf het plafond laten zakken tot een paar centimeter boven de rugleuningen van de zitgroep.
Via een klein laddertje kan men dan zo in het hefbed, dat 200 x 145 cm meet, klimmen. Bovendien kunnen er onder het hefbed, op de kussens van de zitgroep, ook nog kinderen slapen, die zich daar dan wel tevreden moeten stellen met een 'knus' slaapplekje.
De Averso Plus wordt vooralsnog geleverd in 3 indelingen:
Alle vaste bedden en het hefbed van de Averso Plus zijn uitgevoerd met pockervedermatrassen lattenbodems. Optioneel is het hefbed ook leverbaar met een elektrisch bediend hefmechanisme. Geplaatst in Caravans, tourcaravans, stacaravans, 27-08-09
Meer in dit nieuwsonderwerp: | In de spotlightKampeer informatie
Uw mening! Kamperen, campings en het weer
Andere peilingen | 92 stemmen
|