Alles over kamperen: caravans, campers, vouwwagens, tenttrailers, tenten, campings en kampeerartikelen - Nieuw & tweedehands

Kampeernieuws

Tweedehands

Nieuw

Verhuur

Evenementen

vrijdag 03-feb -
zondag 05-feb


zaterdag 11-feb -
zondag 12-feb
vrijdag 24-feb -
zondag 26-feb

   

Verhoogde lattenbodems in Camp-let vouwwagens

Camp-let vouwwagens zijn typisch Deense vouwwagens waarbij opzetgemak, comfort en degelijkheid hoog in het vaandel staan, en zijn de afgelopen jaren op diverse punten nog verder verbeterd. Zo is in 2007 een sterke gasdrukveer in het deksel geplaatst en afgelopen jaar de keuken helemaal vernieuwd.

 

Vanaf heden kunnen de Camp-let vouwwagens ook worden geleverd met een verhoogde lattenbodem met gasveren.



In het wagengedeelte is dan een lattenbodem ingebouwd welke met gasveren omhoog kan worden gezet. Onder de lattenbodem ontstaat dan een ruimte van 21cm waar men bagage onder kan leggen tijdens de reis én verblijf. Los van de extra bagageruimte slaapt een lattenbodem natuurlijk ook comfortabeler en wordt de matras beter geventileerd.

 


Met ingang van heden zullen de nieuwe Camp-let vouwwagens worden uitgerust met deze nieuwe lattenbodem, vanaf het najaar van 2010 kunnen ook de bestaande Camp-let vouwwagens worden uitgerust met deze lattenbodem. Men kan er voor kiezen om dit zelf te doen maar het uiteraard ook door de Camp-let dealer laten uitvoeren.


(klik op de foto voor een vergroting)


Meer in dit nieuwsonderwerp: