Kampeernieuws
Tweedehands
NieuwEvenementen
zaterdag 28-aug - vrijdag 22-okt - dinsdag 26-okt Uw mening!
Ons vakantiegeld
Andere peilingen | 3.110 stemmen
|
Recordaantal bezoekers Caravana
Dit is een stijging van ruim 15%, waarmee de 50e editie van de Caravana hiermee de drukst bezochte kampeerbeurs van het land werd.
Dat is, in een tijd dat landelijk de bezoekersaantallen voor consumentenbeurzen stagneren, een bijzonder positief signaal voor de kampeerbranche.
Het aanbod op de beurs was zeer divers en de geluiden van exposanten over de verkopen waren zeer positief. Op de drukst bezochte beursdagen vrijdag, zaterdag en zondag was het vooral in hal 4 - de hal met campings en accessoires - schuifelen geblazen.
Geplaatst in Caravanshows, tentenshows, campershows, 27-01-2010
Meer in dit nieuwsonderwerp: | Campings
In de spotlightKampeer informatie
Caravanafspraak.nl en Camperafspraak.nlCaravanafspraak.nl en Camperafspraak.nl vormen een uniek platform waarmee bezitters van een caravan, camper, vouwwagen of tenttrailer snel en eenvoudig online een afspraak voor een onderhoudsbeurt bij een bedrijf in de buurt kunnen maken.
|