Alles over kamperen: caravans, campers, vouwwagens, tenttrailers, tenten, campings en kampeerartikelen - Nieuw & tweedehands

Nieuwsrubrieken

Tweedehands

Nieuw

Verhuur

Evenementen

vrijdag 08-jun -
zondag 10-jun


zaterdag 25-aug -
zondag 02-sep

   

Dealerwijzigingen

Met het nieuwe seizoen en de nieuwe modellen 2012 in aantocht zijn er uiteraard weer de nodige wijzigingen qua dealerschappen, en hebben we voor de duidelijkheid een overzichtje van de wijzigingen samengesteld.



  • De Vossenhoek in Rucphen heeft de caravans van Knaus in het programma opgenomen. De eerste 2012 modellen van Knaus staan er inmiddels in de showroom. De Vossenhoek verkoopt nu nieuwe caravans van Burstner, Dethleffs, Eriba, Knaus, Tabbert en T@b.
     
  • Bij Mobildrome & Partners in Oud Gastel/Roosendaal zijn nu ook campers van Knaus in het programma opgenomen en bestaat het leveringsprogramma uit campers van de merken Adria, Burstner, Dethleffs, Hymer, Globedrome, Carado en Knaus.
     
  • In Veenendaal, bij Caravanbedrijf Het Hazenpad, zijn met ingang van seizoen 2012 ook caravans van Wilk te koop, waarmee het programma met de merken Adria, Kip en de deels niet meer leverbare merken Avento en Chateau wordt aangevuld.
     
  • Ook bij Caravan Centrum Bosschenhoofd zullen binnenkort caravans van Wilk te bewonderen zijn, naast de merken HomeStar, Kip en Sterckeman. 
     
  • Buscamper Nederland is sinds eind mei officieel Adria Van dealer. De eerste showmodellen (Adria Twin SP en Twin SL Titan) zijn inmiddels in de showroom in Culemborg te bewonderen, naast de buscampers van Pössl en Globecar, die Buscamper Nederland al eerder in het programma had. Verder is Buscamper Nederland gestopt met het importeren van La Strada buscampers omdat er te weinig vraag naar was. De komst van de Adria Vans compenseert dit ruimschoots.
     
  • Kampeercentrum de Jong in Hillegom/De Zilk is met ingang van komend modeljaar ook officieel dealer van Bürstner campers. Het programma van Kampeercentrum de Jong bestaat nu uit campers van Bürstner, Carado en Hymer; caravans van Bürstner, Carado, Eriba, Fendt en Hobby; vouwwagens van Jamet.

Meer in dit nieuwsonderwerp: