Alles over kamperen: caravans, campers, vouwwagens, tenttrailers, tenten, campings en kampeerartikelen - Nieuw & tweedehands

Kampeernieuws

Tweedehands

Nieuw

Evenementen

zaterdag 28-aug -
zondag 05-sep


vrijdag 22-okt -
dinsdag 26-okt

Uw mening!

Ons vakantiegeld

Waar gebruiken we het voor?

  •  Voor mijn vakantie
  •  Huis opknappen / verbouwen
  •  Nieuwe televisie
  •  Schulden aflossen
  •  Nieuwe kleren
  •  Kampeerspullen
  •  Iets anders
Deze poll heeft nog 0 andere vragen.
Resultaten
Andere peilingen | 3.110 stemmen

   

Fly mini-caravan

Sinds kort wordt door Vouwwagencentrum Noordbergum de Spaanse Fly geïmporteerd. De Fly is een zeer kleine, lage en lichtgewicht caravan waar toch alles in zit wat men nodig heeft.

 

Zo is er een vast 2 persoons bed met lattenbodem, keuken met gasstel en gootsteen, koelkast, verlichting en ramen met combihorren. Toch is de Fly slechts 1,30 m breed, 1,00 m hoog en weegt hij inclusief voortent slechts 399 kg. Door zijn geringe gewicht en lage windweerstand kan de Fly door elke auto getrokken worden.



Door de opklapbare achterwand onstaat er achter de caravan een overdekt loopgedeelte met stahoogte, dat door de voortent (of in dit geval beter gezegd: achtertent) nog verder wordt vergroot.

 

 

Treeske Blanke van Vouwwagencentrum Noordbergum: “ Wij worden regelmatig benaderd door de iets oudere kampeerder, met de vraag of wij willen bemiddelen in de verkoop van hun vouwwagen. Inruilen op een caravan is voor deze mensen geen optie, simpelweg omdat ze met zo’n groot ding achter de auto niet willen of durven rijden. Maar het afsluiten van hun kampeerperiode gaat deze mensen altijd zichtbaar aan het hart.

 

Toen wij op uitnodiging op een caravanshow in Madrid waren en daar de Fly zagen staan wisten we meteen: hier gaan we mensen blij mee maken. Dit is een gat in de markt waar wij in kunnen springen.”
 

De groep kampeerders die niet meer met de vouwwagen wil kamperen maar de overstap naar een (grote, zware) caravan te groot vindt is uitermate geïnteresseerd in de Fly. Maar ook uit een andere (onverwachte) hoek komt veel vraag naar informatie. Dat zijn de berijders van de “trikes” , motorfietsen met 1 wiel voor en 2 achter.

 


Meer in dit nieuwsonderwerp: