Kampeernieuws
Tweedehands
NieuwEvenementen
zaterdag 28-aug - vrijdag 22-okt - dinsdag 26-okt Uw mening!
Ons vakantiegeld
Andere peilingen | 3.110 stemmen
|
Kamperen op boerencampings is helemaal in!Kamperen bij de boer of boerencampings, oftewel boerderijcampings, en op andere kleinschalige campings is de laatste jaren mateloos populair geworden. Boerencampings zijn niet alleen wat betaalbaarder dan normale campings, door hun kleinschaligheid bieden ze ook een heel eigen sfeer.
In plaats van complete speelparadijzen en disco's biedt kamperen bij de boer of op een kleinschalige camping de puurste vorm van vermaak: de rust en ruimte van de natuur! Geniet van de rust op een boerencampingWaar anders kun je je kinderen zo laten kennismaken met het leven op het platteland, en lekker genieten van de gezonde buitenlucht, ver weg van de hectiek van vandaag, met spelcomputers en MSN? Saai? Helemaal niet!Op en rond een boerencamping is, ondanks de weldadige rust, toch van alles te doen. Naast de heerlijke fietstochten en wandelingen die je zelf kunt uitstippelen organiseren de meeste kampeerboeren ook de nodige activiteiten. Voor de kinderen is er over het algemeen ook vermaak genoeg, in de vorm van een speeltuin, of dingen op de boerderij zelf zoals het voeren van de dieren. Kamperen bij de boer is géén kramperen!Kamperen op zo'n kleinere boerderijcamping is absoluut geen 'kramperen' meer. Boerencampings doen qua comfort tegenwoordig absoluut niet onder voor een normale camping, en omdat de eigenaar van een kleinere camping een veel persoonlijker contact met zijn gasten heeft, weet hij als geen ander wat de wensen en behoeften van zijn gasten zijn.
Boerencampings verenigd in SVR en VeKaBo
Om in het bestand van de bij de SVR aangesloten campings te kunnen zoeken moet je donateur zijn, dat kost € 10 per jaar.
Boerencampings in NederlandEen overzicht van kleinschalige campings en boerderijcampings in Nederland:
| BoerencampingsDirect naar boerencampings in:
|