Nationale Campermarkt op 5 april – inschrijving is geopend

Nationale Campermarkt op 5 april in Biddinghuizen

Nationale Campermarkt op 5 april – inschrijving is geopend

Op zaterdag 5 april 2025 vindt bij FlevoNice in Biddinghuizen de tweede editie van de Nationale Campermarkt plaats. Dit evenement is inmiddels uitgegroeid tot de grootste particuliere campermarkt van Europa. Met meer dan 200 campers en een verwachte 3.500 bezoekers belooft het een dag vol handel, ontmoetingen en kampeerplezier te worden.

Ben je op zoek naar een camper of wil je er juist een verkopen? Dan is dit dé plek om in een ontspannen sfeer zaken te doen. Kopers kunnen op hun gemak rondkijken, verschillende modellen vergelijken en direct in gesprek gaan met eigenaren. Naast de camperverkoop zijn er workshops, keuringen en een uitgebreide markt met kampeerartikelen. De inschrijving voor zowel verkopers als bezoekers is inmiddels gestart.

De grootste campermarkt voor particulieren

De Nationale Campermarkt richt zich volledig op de verkoop van tweedehands campers door particulieren. Dit betekent dat je rechtstreeks koopt van de vorige eigenaar, vaak inclusief een uitgebreide onderhoudshistorie en waardevolle tips over het gebruik van de camper. Voor verkopers is het een uitgelezen kans om hun camper aan te bieden aan een groot publiek van serieuze geïnteresseerden.

Het evenement wordt georganiseerd door Tweedehandscamper.nl, in samenwerking met de Nederlandse Kampeerauto Club (NKC), en trekt bezoekers uit het hele land. Het aanbod is zeer divers: van compacte buscampers tot luxe integraalcampers, in allerlei prijsklassen. Er is die dag meer dan genoeg te zien en te doen voor zowel beginnende als doorgewinterde camperaar.

Workshops en deskundig advies

Naast het kopen en verkopen van campers kunnen bezoekers deelnemen aan informatieve workshops, verzorgd door de NKC. In het hoofdgebouw vinden presentaties plaats over:

  • ‘Waar moet je op letten bij de aanschaf van een camper?’ – handige tips om miskopen te voorkomen.
  • ‘Veilig op pad met de camper’ – uitleg over rijtechniek, gewichtsverdeling en de laatste regels voor camperbezitters.

Deze sessies worden gegeven door ervaren NKC-vrijwilligers en vinden plaats tussen 10.30 en 15.30 uur. Omdat de plekken beperkt zijn, is het slim om op tijd te komen.

Camperkeuring en extra diensten

Wil je zekerheid over de technische staat van een camper? Dan kun je ter plekke een technische keuring laten uitvoeren door Camperhost.nl. Dit helpt om een goed beeld te krijgen van de conditie van het voertuig en voorkomt verrassingen achteraf. Een aanrader voor kopers die een betrouwbare aankoop willen doen.

Braderie, tweedehands markt en eetgelegenheden

Naast campers is er nog veel meer te ontdekken. Op de braderie vind je stands met allerlei producten en diensten voor camperaars: van handige accessoires en onderhoudsproducten tot slimme gadgets voor op reis.

Daarnaast is er een tweedehands markt, waar particulieren hun overtollige kampeerspullen verkopen. Denk aan campingmeubels, kookgerei, navigatiesystemen en reisgidsen. Een leuke manier om voor een prikkie je uitrusting compleet te maken!

En natuurlijk is er ook aan de innerlijke mens gedacht. Bij de verschillende eetkraampjes kun je terecht voor een hapje en een drankje, zodat je tussen het rondkijken door even kunt bijkomen.

Praktische informatie en aanmelden

De Nationale Campermarkt wordt gehouden op het terrein van FlevoNice, Strandgaperweg 20 in Biddinghuizen. De markt is geopend van 10.00 tot 16.00 uur.

  • Verkopers kunnen vooraf een standplaats reserveren via de website van de Nationale Campermarkt. Wie zich inschrijft vóór 15 maart 2025, profiteert van een vroegboekkorting.
  • Bezoekers kunnen entreekaarten kopen via de website. Vanwege de verwachte drukte is het verstandig om tijdig een ticket te bemachtigen.

De Nationale Campermarkt biedt een unieke kans om campers te kopen of verkopen, advies in te winnen en gelijkgestemden te ontmoeten. Een niet te missen dag voor iedereen met plannen voor de aankoop of verkoop van een camper!

Like dit artikel
Tweet dit artikel