Nieuwe schotelantennes van Travel Vision

Travel Vision schotel antenne

Perfecte HD ontvangst met de nieuwe Travel Vision schotelantennes

WERKENDAM – Travel Vision heeft haar assortiment uitgebreid met twee nieuwe modellen schotelantennes. De twee nieuwe antennes heten de Travel Vision SmartFind en de Travel Vision TVA.

Beide modellen hebben een aantal eigenschappen die tot doel hebben het gebruiksgemak aanzienlijk te vergroten.

Het eerste model is de Travel Vision SmartFind. Deze is voorzien van een aantal handige features waardoor dit volgens Travel Vision de meest eenvoudig handmatig uit te richten schotelantenne op de markt is.

De Travel Vision TVA is een volautomatische schotelantenne voor montage op het dak van camper of caravan. De TVA schotelantenne is een stabiel en robuust ontworpen systeem, door gebruik van duurzame en hoogwaardige materialen bieden Travel Vision schotelantennes een jarenlange onderhoudsvrije en storingsvrije werking. De TVA schotelantennes zijn voorzien van de allernieuwste technologie op het gebied van satellietherkenning. Dit garandeert een optimale ontvangst waardoor ze bij uitstek geschikt zijn voor televisie ontvangst in HD kwaliteit. De geringe opbouwhoogte en het lage gewicht maakt ze bovendien uitermate geschikt voor dakmontage. De Travel Vision TVA is verkrijgbaar met een schotelblad met een diameter van 65 en 80 centimeter.

Like dit artikel
Tweet dit artikel