Houdt het hoofd koel!

kampeerzaken.nlDeze klassieke outback-hoeden hoeden houden letterlijk uw hoofd koel! Als uitbreiding naast de bekende coolwrap hebben deze 2 hoeden een coolwrap-systeem geïntegreerd in de band van de hoed.
Hoe werkt het?
U houdt de band van de hoed 2 minuten onder de kraan zodat de hydro-kristallen zich vol kunnen zuigen met water. Vervolgens schudt u het overtollige water eraf en zet de hoed op. Deze geeft direct een verkoelend effect. Bij 38º blijft hij zelfs tot 2 dagen koel en bij lagere temperaturen zelfs nog langer.
 Beide hoeden hebben een UPF 50+ zonprotectie en zijn insectwerend gemaakt met een natuurlijk product (mentholglycol) en waterafstotend met een Teflon coating. Al deze eigenschappen blijven, ook na vele wasbeurten, intact. Tevens is de band antibacterieel, dus slechte luchtjes worden behoorlijk gereduceerd. In de hoeden is bovendien een paspoortzakje verwerkt voor uw belangrijke papieren.
White rock Outback classic hat, katoen, € 35,95 olive
White rock Outback x-lite hat, micro-fibre, € 35,95 khaki
Verkrijgbaar bij Bever Zwerfsport, www.bever.nl

Like dit artikel
Tweet dit artikel